Wszystkie diety, które oferuje Catering Fit Szef powstały we współpracy z wykwalifikowanymi Dietetykami. Skomponowane są wyłącznie ze zdrowych, świeżych produktów bogatych w witaminy i minerały, mające zbawienny wpływ na zdrowie i urodę.

To codziennie inne, doskonale zbilansowane pod względem wartości odżywczych posiłki, które dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do zdrowego funkcjonowania.

W posiłkach Fit Szef nie stosujemy sztucznych polepszaczy smaku. Dedykowane są tym, którzy pragną w sposób smaczny i zdrowy zgubić zbędne kilogramy, a także do osób pragnących zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

Standard

Dieta skierowana do osób , które pragną w sposób smaczny, zdrowy zgubić zbędne kilogramy. Obfituje w produkty bogate w witaminy i minerały mające zbawienny wpływ na zdrowie i doskonałe samopoczucie. Jadłospis diety standardowej jest zbilansowany pod względem wartości odżywczych i dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zdrowego funkcjonowania. Dieta Fit Szef Standard w zależności od poziomu kaloryczności jest idealna zarówno dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy jak i dla tych, które są zadowolone ze swojej sylwetki, ale pragną się zdrowo odżywiać.

Dostępne kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 Przykładowe menu: 1. Puding Chia z musem mango i owocami goji 2. 100 % Fit Burger 3. Roladka z suszonym pomidorem i mozarellą 4. Salatka z gruszką z serem feta 5. Lazagne Fit Zapytaj Dietetyka: dietetyk@fitszef.pl
Gluten Free

Dieta dla osób, które chcą lub muszą wyeliminować ze swojej diety gluten. Produkty zawierające ten składnik zostały w tej diecie zastąpione przez inne rodzaje białka. Doskonale zbilansowana pod względem wartości odżywczych, bogata w produkty zawierające witaminy i minerały mające zbawienny wpływ na zdrowie i urodę.

Dostępne kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 Przykładowe menu: 1. Odżywczy koktajl z bananem i truskawkami 2. Fit Pizza bez glutenu 3. Sakiewka Drobiowa z pomidorami i kaszą jaglaną 4. Batatowy serniczek 5. Sałatka grillowany kurczak

Ponieważ istnieje prawdopodobieństwo śladowych ilości glutenu w posiłkach, dieta nie jest zalecana osobom chorym na celiakię.

Zapytaj Dietetyka: dietetyk@fitszef.pl
Sport

Dieta skierowana do osób o zwiększonej aktywności fizycznej, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Odpowiednio zbilansowane proporcje białka, tłuszczy i węglowodanów pozwalają zachować siłę i budować masę mięśniową.

Dostępne kaloryczności: 2000, 3000 Przykładowe menu: 1. Omlet z suszonymi pomidorami, szynką i rukolą 2. Owoce zapiekane pod zdrową kruszonką z serkiem wiejskim 3. Indyk po libańsku w marynacie jogurtowej 4. Wegański Jagielnik 5. Szaszłyki Zapytaj Dietetyka: dietetyk@fitszef.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © Fitszef 2017
tel_icon 504 150 960